Wspierając lokalne inicjatywy, tworzymy przyszłość.

Aktualności

Ogłoszenie III edycji konkursu grantowego

11-01-2017

Zapraszamy na ogłoszenie III edycji konkursu grantowego Fundacji, które odbędzie się 12 stycznia o godz. 16.30 w sali kameralnej Centrum Kultury Browar B.

Czytaj więcej

Szanowni Państwo

22-12-2016

Zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Bożęgo Narodzenia oraz sukcesów w nadchodzącym 2017 roku życzy Zarząd Fundacji ANWIL dla Włocławka

Czytaj więcej

Szanowni Państwo

22-12-2016

Uprzejmie informujemy, że w dniach 23 i 27 grudnia biuro Fundacji będzie nieczynne. Zapraszamy 28 grudnia 2016 r.

Czytaj więcej

Tak włocławianie widzą ANWIL

15-12-2016

Ponad sto dwadzieścia zgłoszeń napłynęło do konkursu „ANWIL oczami włocławian”. Firma, za pośrednictwem swojej fundacji korporacyjnej, zaprosiła mieszkańców Włocławka – w związku z przypadającym w tym roku półwieczem jej istnienia – do podzielenia się swoimi wspomnieniami i skojarzeniami na temat ANWILU. Dwadzieścioro ośmioro uczestników znalazło się w gronie zwycięzców i wyróżnionych.

Czytaj więcej

ANWIL docenia prymusów i wspiera kreatywną edukację

29-11-2016

Fundacja ANWIL dla Włocławka ogłosiła wyniki zorganizowanego po raz pierwszy konkursu grantowego „Uczę się z ANWIL”, a także drugiej edycji programu stypendialnego. Dwunastu pomysłodawców projektów edukacyjnych oraz czterdziestu uczniów z włocławskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych otrzyma wsparcie finansowe. Wręczenie umów grantowych oraz stypendialnych odbyło się 28 listopada 2016 r.

Czytaj więcej

Fundacja ANWIL dla Włocławka na rzecz rozwoju hipoterapii

25-11-2016

Specjalistyczny sprzęt do zajęć z hipoterapii dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej trafił do Zespołu Szkół Integracyjnych nr 1 we Włocławku. Placówkę doposażyła Fundacja Rehabilitacji i Wsparcia Społecznego BYĆ, dzięki środkom otrzymanym w II edycji konkursu grantowego Fundacji ANWIL dla Włocławka.

Czytaj więcej

Szanowni Państwo

28-10-2016

Uprzejmie informujemy, że w dniach 31 października i 2 listopada biuro Fundacji będzie nieczynne. Zapraszamy 3 listopada 2016 r.

Czytaj więcej

ANWIL oczami włocławian

14-10-2016

W tym roku ANWIL obchodzi 50 rocznicę powstania. Spółka, choć jej produkty trafiają do ponad 40 państw na całym świecie, nie zapomina, że jej korzenie są na Kujawach. Dlatego w roku swojego jubileuszu – za pośrednictwem fundacji korporacyjnej – zaprasza mieszkańców Włocławka do udziału w konkursie pt. „ANWIL oczami włocławian”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody w postaci bonów podarunkowych.

Czytaj więcej

Program dofinansowania wolontariatu pracowniczego „ANWIL pomaga”

12-10-2016

Celem nowego programu jest dofinansowanie inicjatyw zgłoszonych przez wolontariat pracowniczy ANWILU. Wsparcie mają szansę otrzymać projekty skierowane do działających na terenie Włocławka organizacji pozarządowych, placówek opiekuńczo-wychowawczych i wychowawczo-oświatowych, szkół oraz zespołów szkół, organizacji sportowych, ośrodków nauki, kultury i sztuki.

Czytaj więcej

Fundacja ogłasza konkurs dla mieszkańców Włocławka

11-10-2016

Fundacja ANWIL dla Włocławka ogłasza konkurs „ANWIL oczami włocławian” , którego celem jest propagowanie uzdolnień plastycznych i literackich, kreatywnego myślenia oraz rozwijanie zainteresowań historycznych wśród mieszkańców Włocławka.

Czytaj więcej