Wspierając lokalne inicjatywy, tworzymy przyszłość.

Aktualności

Konferencja „Organizacje pacjenckie w systemie ochrony zdrowia”

30-10-2015

Październik to miesiąc walki z rakiem piersi. Stowarzyszenie „Amazonki” we Włocławku w ramach projektu „Żyję zdrowo - jestem w formie” finansowanego z grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka zorganizowało konferencję dla osób zainteresowanych problematyką praw pacjenta onkologicznego w systemie polskiej opieki zdrowotnej

Czytaj więcej

Konferencja „ Bądź przyjacielem naszego miasta” .

15-10-2015

Fundacja ANWIL dla Włocławka serdecznie zaprasza do udziału w konferencji „ Bądź przyjacielem naszego miasta” otwierającej projekt „Aktywni 50 + z przyrodą za pan brat”, finansowany z grantu Fundacji. Konferencja organizowana przez Włocławskie Centrum Edukacji Ekologicznej oraz Nadleśnictwo Włocławek odbędzie się 16 października w sali edukacyjnej Nadleśnictwa Włocławek przy ul. Ziębie 13 we Włocławku.

Czytaj więcej

Aktywni włocławianie 50 plus

05-10-2015

O aktywnych włocławianach w wieku powyżej 50 lat, uczestniczących w projektach realizowanych w ramach konkursu grantowego AKTYWNI 50+ informują następujace media.

Czytaj więcej

Kolejne pół miliona złotych dla Włocławka od Fundacji

29-09-2015

Fundacja ANWIL dla Włocławka, którą spółka ANWIL powołała do życia w maju 2014 roku, przyznała w ciągu 16 miesięcy swojego działania granty o łącznej wartości ponad miliona złotych. Fundacja właśnie ogłosiła II konkurs grantowy, w którym włocławskie organizacje III sektora mogą ubiegać się o dofinansowanie projektów kwotą sięgającą nawet 50 tysięcy złotych. W sumie budżet II edycji konkursu wynosi 500 tysięcy złotych.

Czytaj więcej

Młodzi wioślarze wiosłują po przyszłość

15-09-2015

Zakończył się projekt „Wiosłuj po przyszłość”, w którym uczestniczyło 100 młodych włocławian. Dzięki inicjatywnie Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego oraz wsparciu finansowemu Fundacji ANWIL dla Włocławka, młodzi zawodnicy przez cały rok mieli możliwość doskonalenia swoich umiejętności.

Czytaj więcej

Wesołe, sportowe wakacje z Fundacją

15-09-2015

Dzięki wsparciu Fundacji ANWIL dla Włocławka, pięćdziesięcioro młodych włocławian w wieku od 7 do 17 lat aktywnie spędziło wakacyjny czas na sportowych półkoloniach.

Czytaj więcej

Trampolinowe półkolonie z ANWILEM

10-09-2015

Trampolinowe półkolonie, zorganizowane dzięki grantowi Fundacji ANWIL dla Włocławka, na długo pozostaną w pamięci uczestników. Ich program doskonale wpisywał się w hasło konkursu grantowego „Wakacje we Włocławku aktywnie i wesoło”.

Czytaj więcej

Wakacje na sportowo z Fundacją ANWIL dla Włocławka

10-09-2015

Dzięki grantowi Fundacji ANWIL dla Włocławka Ognisko TKKF Horyzont zorganizowało wakacyjne zajęcia sportowe. Ponad 80 młodych włocławian pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej trenowało tenis ziemny, karate kyokushin oraz uczestniczyło w ćwiczeniach siłowych. W programie nie zabrakło gier i zabaw sprawnościowych.

Czytaj więcej

Wakacje z pasją finansowane z grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka

09-09-2015

Sposobów na udane wakacje jest wiele, jednak najlepsze są wtedy, gdy można je przeżyć z pasją. Taka też idea przyświecała organizatorom półkolonii dla dzieci i młodzieży „Wakacje z pasją” z Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Vectra.

Czytaj więcej

Fundacja ANWIL dla Włocławka wspiera zdolnych włocławian

07-09-2015

O programie stypendialnym dla zdolnych włocławian poinformowały następujące media.

Czytaj więcej