Wspierając lokalne inicjatywy, tworzymy przyszłość.

Aktualności

Włocławianie wysłuchali koncertu „Uwielbienie”

12-06-2015

Po raz szósty w urokliwej scenerii parku Sienkiewicza we Włocławku odbył się koncert otwarty dla wszystkich włocławian, zorganizowany przez Kurię Diecezji Włocławskiej i współfinansowany z grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka.

Czytaj więcej

Turniej mini siatkówki dziewcząt o Puchar Fundacji ANWIL dla Włocławka

08-06-2015

Dziewięć trzyosobowych drużyn siatkarskich uczestniczyło w turnieju, który był podsumowaniem projektu ,, Sport dla każdego z obozem narciarskim"? finansowanego przez Fundację ANWIL dla Włocławka

Czytaj więcej

Stawiamy na czysty Włocławek

08-06-2015

Uczniowie SP 20 uroczyście podsumowali projekt "Postaw na czysty Włocławek EKO-strażnicy w akcji!", którego pomysłodawcą i realizatorem było Stowarzyszenie WESPÓŁ. Finansowo projekt wsparła Fundacja ANWIL dla Włocławka.

Czytaj więcej

Wszystkie dzieci nasze są

04-06-2015

31 maja 2015 na boisku przy parafii Najświętszego Serca Jezusowego we Włocławku odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Uczestniczyły w nim dzieci ze ?świetlicy środowiskowej ?Trampolina, które biorą udział w projekcie ?TRAMPOLINA ?lepsza przyszłość dziecka, finansowanym z grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka.

Czytaj więcej

Podziękowanie dla Fundacji ANWIL dla Włocławka za wspieranie organizacji pozarządowych działających w sferze kultury.

01-06-2015

Fundacja otrzymała specjalne podziękowanie od Prezydenta Miasta Włocławka Marka Wojtkowskiego, które potwierdza, że zaangażowanie Fundacji w realizację lokalnych inicjatyw jest dostrzegane przez władze samorządowe

Czytaj więcej

Koncert symfoniczny "Młodzi włocławscy pianiści grają romantyków"

01-06-2015

W sobotę w Browarze B młodzi włocławscy pianiści: Rafał Błaszczyk i Jacek Szczepański zagrali największe dzieła dziewiętnastowiecznych romantyków. Na koncert finansowany ze środków Fundacji ANWIL dla Włocławka mógł przyjść każdy, kto wcześniej zarezerwował bezpłatne wejściówki.

Czytaj więcej

190 pływaków walczyło o Puchar Fundacji ANWIL dla Włocławka?

30-05-2015

Po raz kolejny włocławska pływalnia DELFIN ożyła dzięki organizatorowi imprezy Uczniowskiemu Klubowi Pływackiemu WODNIK Włocławek. Podczas sobotniego mitingu nie zabrakło emocji i wzruszeń, jakie towarzyszyły zawodnikom oraz licznie zgromadzonym kibicom.

Czytaj więcej

Kolejne granty rozdane!

21-05-2015

Fundacja ANWIL dla Włocławka przyznała lokalnym organizacjom pozarządowym 16 grantów o łącznej wartości blisko 300 tysięcy zł na realizację projektów „Wakacje we Włocławku aktywnie i wesoło”. Ogłoszenie zwycięzców konkursu grantowego odbyło się 20 maja w Browarze B.

Czytaj więcej

Wakacje we Włocławku aktywnie i wesoło

19-05-2015

Fundacja ANWIL dla Włocławka rozstrzygnęła konkurs grantowy, którego hasło brzmi "Wakacje we Włocławku aktywnie i wesoło".

Czytaj więcej