Wspierając lokalne inicjatywy, tworzymy przyszłość.

Aktualności

Dobre praktyki Fundacji

13-07-2018

Zarząd Fundacji ANWIL dla Włocławka wprowadził zakaz przyjmowania lub dokonywania przez Fundację ANWIL dla Włocławka wpłat gotówkowych o wartości równiej lub przekraczającej równowartość 10 000 EURO, bez względu na to, czy płatność jest przeprowadzana jako pojedyncza operacja, czy kilka operacji, które wydają się ze sobą powiązane.

Czytaj więcej

Akademia Dokumentalna

11-07-2018

W poniedziałek, 16 lipca Akademia Dokumentalna, w ramach projektu finansowanego ze środków Fundacji ANWIL dla Włocławka, zaprasza do Multikina na kolejne seanse filmowe. Tego dnia zobaczymy dwa wyjątkowe filmy dokumentalne: o godz. 18.00 film pt. „Twarze, plaże” oraz o godz. 19.30. dokument autorstwa Lefteris Charitos „Człowiek delfin”. Wstęp wolny.

Czytaj więcej

Wakacje z Fundacją

06-07-2018

Trwają zapisy na zajęcia w ramach projektów grantowych Fundacji ANWIL dla Włocławka „Wakacje z przygodą”. W tegorocznej, czwartej już, edycji programu głównym tematem są podróże, rozumiane jako poszerzanie własnych horyzontów.

Czytaj więcej

Nowy adres e-mail Fundacji

03-07-2018

Fundacja ANWIL dla Włocławka ma nowy, prostszy i łatwiejszy do zapamiętania adres e-mail. Zapraszamy zatem do kontaktu za pomocą poczty elektronicznej pod adresem: fundacja@anwil.pl

Czytaj więcej

Kolejny seans w Akademii Dokumentalnej

29-06-2018

"Książę i dybuk” to dokumentalna podróż śladami Michała Waszyńskiego, autora wielu znanych przedwojennych filmów z Eugeniuszem Bodo, reżysera mistycznej ekranizacji "Dybuka", a także producenta hollywoodzkich hitów z Sofią Loren i Claudią Cardinale.

Czytaj więcej

Godziny otwarcia biura Fundacji

28-06-2018

Informujemy, że w dniu 29 czerwca biuro Fundacji będzie nieczynne. W dniach od 2 do 6 lipca biuro będzie czynne w godz. od 13:00 do 16:00.

Czytaj więcej

Zapraszamy na kolejny seans Akademii Dokumentalnej

14-06-2018

W kolejnej odsłonie Akademii Dokumentalnej obejrzymy film pt. Szukając Jezusa w reżyserii Katarzyny Kozyry

Czytaj więcej

Konkurs "Wakacje z przygodą" rozstrzygnięty!

08-06-2018

8 czerwca ogłosiliśmy beneficjentów konkursu grantowego "Wakacje z przygodą". 15 projektów otrzymało dofinansowanie w wysokości 200 tysięcy złotych.

Czytaj więcej

Fundacja ANWIL dla Włocławka wyróżniona!

24-05-2018

Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski wręczył nagrody włocławskim artystom, animatorom i mecenasom kultury. W gronie wyróżnionych znalazła się również Fundacja ANWIL dla Włocławka.

Czytaj więcej

We Włocławku zbudują mosty… międzypokoleniowe

16-05-2018

Znamy wyniki IV konkursu grantowego Fundacji ANWIL dla Włocławka. W tej edycji organizacje pozarządowe działające na terenie miasta i gmin ościennych ubiegały się o dofinansowanie projektów aktywizujących oraz integrujących przedstawicieli grupy wiekowej 50+ z dziećmi i młodzieżą.

Czytaj więcej