Wspierając lokalne inicjatywy, tworzymy przyszłość.

Aktualności

Beneficjenci konkurs grantowego „Uczę się z ANWILEM”

21-12-2018

Zarząd Fundacji „ANWIL DLA WŁOCŁAWKA” rozstrzygnął konkurs grantowy „Uczę się z ANWILEM” – III edycja. Dofinansowanie otrzymało 11 projektów na kwotę 137 383,56 zł.

Czytaj więcej

Fundacja ANWIL dla Włocławka nagrodziła 40 prymusów

29-11-2018

Dziesięciu trzecioklasistów z gimnazjów oraz trzydziestu uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Włocławka i okolicznych gmin otrzymało stypendia fundacji korporacyjnej ANWILU.

Czytaj więcej

"ANWIL Pomaga" – III edycja

20-11-2018

Fundację „ANWIL DLA WŁOCŁAWKA” ogłasza konkurs w zakresie wolontariatu pracowniczego „ANWIL Pomaga” – III edycja.

Czytaj więcej

Uczę się z ANWILEM III edycja

20-11-2018

Fundacja "ANWIL DLA WŁOCŁAWKA” ogłasza III edycję konkursu edukacyjnego „Uczę się z ANWILEM”.

Czytaj więcej

Stypendia „Primi inter Pares” przyznane

20-11-2018

Działając na podstawie § 7 ust. 4 Regulaminu przyznawania i wypłacania stypendiów uczniom zamieszkałym w mieście Włocławek, gminie Brześć Kujawski, gminie Fabianki, gminie Lubanie i gminie wiejskiej Włocławek i uczęszczającym do szkół na terenie miasta Włocławka, gminy Brześć Kujawski, gminy Fabianki, gminy Lubanie i gminy wiejskiej Włocławek w roku szkolnym 2018/2019 oraz uwzględniając rekomendacje Komisji Stypendialnej, Zarząd Fundacji ”ANWIL DLA WŁOCŁAWKA” z siedzibą we Włocławku przyznaje stypendia następującym osobom

Czytaj więcej

Turniej gęsinowy

16-11-2018

Fundacja Caietanus oraz Zespół Szkół nr 3 we Włocławku zapraszają na międzyszkolny konkurs kulinarny nawiązujący do tradycji Święta Niepodległości 11 listopada. „Turniej gęsinowy - Gęsina na Św. Marcina" jest organizowany w ramach projektu pt. „Święto Niepodległości a tradycje kujawskie”. Na realizację projektu organizatorzy dostali grant w IV Konkursie Grantowym Fundacji ANWIL dla Włocławka.

Czytaj więcej

Festyn „Razem dla Niepodległej”

05-11-2018

Na festyn pod hasłem „Razem dla Niepodległej”, który odbędzie się w 10 listopada w godz. 14.00 – 17.00, zaprasza Szkoła Podstawowa w Smólniku. Festyn jest jednym z elementów projektu „Akademia Wiedzy i Umiejętności Juniora i Seniora – Razem łatwiej”.

Czytaj więcej

„Zjadanie zwierząt” - Zapraszamy na film

05-11-2018

Dzisiaj kolejny ciekawy seans Akademii Dokumentalnej. Tym razem zapraszamy na film wyprodukowany z udziałem Natalie Portman i Jonathana Safrana Foera. Jest to adaptacja słynnej książki pisarza pod tym samym tytułem, która stara się znaleźć odpowiedź na to pytanie: skąd tak naprawdę pochodzą kupowane przez nas jaja, nabiał i mięso?

Czytaj więcej

W SP 19 łączą pokolenia

12-10-2018

W ramach projektu "Łączymy pokolenia", który jest finansowany z grantu Fundacji ANWIL DLA Włocławka”, Szkoła Podstawowa nr 19 zorganizowała cały szereg różnych przedsięwzięć mających na celu integrację międzypokoleniową, kształtowanie i rozwijanie postaw patriotycznych w różnych obszarach aktywności, a także pokazujących znaczenie kultury i tradycji narodowej. Również na październik i listopad organizatorzy zaplanowali wiele ciekawych wydarzeń.

Czytaj więcej

Ognisko patriotyczne dla starszych i młodszych

11-10-2018

Zespół Szkół nr 3 we Włocławku zaprasza uczniów, rodziców, opiekunów oraz seniorów na Ognisko Patriotyczne, które odbędzie się 25 października 2018 r. od godz. 13.00 na terenie boiska szkolnego.

Czytaj więcej