Wspierając lokalne inicjatywy, tworzymy przyszłość.

Aktualności

Ostatni seans Akademii Dokumentalnej

22-09-2016

Fundacja ANWIL dla Włocławka zaprasza na film pt. „Lo i stało się. Zaduma nad światem w sieci”, którego projekcja odbędzie się 26 września 2016 r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury Browar „B”.

Czytaj więcej

Fundacja ANWIL zaprasza do ubiegania się o stypendia i granty naukowe.

08-09-2016

5 września Fundacja ANWIL dla Włocławka ogłosiła drugą edycję programu stypendialnego, a także - po raz pierwszy – nabór wniosków do konkursu grantowego „Uczę się z ANWIL”, którego celem jest popularyzacja nauk ścisłych wśród dzieci i młodzieży. Poinformowały o tym następujące media:

Czytaj więcej

Fundacja ANWIL zaprasza do ubiegania się o stypendia i granty naukowe

06-09-2016

Fundacja ANWIL dla Włocławka ponownie wesprze edukację młodych włocławian. Właśnie ogłosiła drugą edycję programu stypendialnego, a także - po raz pierwszy – nabór wniosków do konkursu grantowego „Uczę się z ANWIL”, którego celem jest popularyzacja nauk ścisłych wśród dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej

Wakacje z pasją finansowane z grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka

31-08-2016

Udane wakacje są wtedy najlepsze, gdy można je przeżyć z pasją. Taka idea przyświecała organizatorom półkolonii dla dzieci i młodzieży „Wakacje z pasją” organizowany przez Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra

Czytaj więcej

Pedagodzy ulicy pilnie poszukiwani!

08-08-2016

Fundacja ANWIL dla Włocławka, której konkursy grantowe i stypendialne są już doskonale znane mieszkańcom naszego miasta, zdecydowała o poszerzeniu swojej działalności. Właśnie rozpoczyna realizację projektu „Streetworking we Włocławku”. Jego pierwszym etapem jest rekrutacja streetworkerów, czyli pedagogów ulicy.

Czytaj więcej

Poszukujemy kandydatów/kandydatki na stanowisko Streetworker.

05-08-2016

Fundacja ANWIL dla Włocławka poszukuje kandydatów do pracy metodą pedagogów podwórkowych z dziećmi ze środowisk wykluczonych społecznie

Czytaj więcej

Zapraszamy na film pt. Więcej niż miód.

04-08-2016

Fundacja ANWIL dla Włocławka zaprasza na film pt. Więcej niż miód, którego projekcja odbędzie się 8 sierpnia 2016 r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury Browar „B”.

Czytaj więcej

Aktywne półkolonie z Fundacją.

01-08-2016

Każdy dzień poświęcony był innej aktywności i tematowi. Program półkolonii obfitował w zajęcia sportowe z takich dyscyplin jak: karate kyokushin i tenis ziemny.

Czytaj więcej

Wesołe wakacje na wodzie.

26-07-2016

W marinie Zarzeczewo zorganizowane zostały jedyne w swoim rodzaju półkolonie - „Wesołe wakacje na wodzie z anwilowymi żeglarzami”. Setka dzieci korzystała z wodniackich atrakcji i uroków Zalewu Włocławskiego.

Czytaj więcej

Wesołe i aktywne półkolonie z WESPÓŁ.

25-07-2016

Sześćdziesięcioro młodych włocławian w wieku od 6 do 12 lat wesoło i aktywnie uczestniczyło w półkoloniach sfinansowanych z grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka i zorganizowanych przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 20 we Włocławku WESPÓŁ.

Czytaj więcej