Wspierając lokalne inicjatywy, tworzymy przyszłość.

Aktualności

ANWIL oczami włocławian

14-10-2016

W tym roku ANWIL obchodzi 50 rocznicę powstania. Spółka, choć jej produkty trafiają do ponad 40 państw na całym świecie, nie zapomina, że jej korzenie są na Kujawach. Dlatego w roku swojego jubileuszu – za pośrednictwem fundacji korporacyjnej – zaprasza mieszkańców Włocławka do udziału w konkursie pt. „ANWIL oczami włocławian”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody w postaci bonów podarunkowych.

Czytaj więcej

Program dofinansowania wolontariatu pracowniczego „ANWIL pomaga”

12-10-2016

Celem nowego programu jest dofinansowanie inicjatyw zgłoszonych przez wolontariat pracowniczy ANWILU. Wsparcie mają szansę otrzymać projekty skierowane do działających na terenie Włocławka organizacji pozarządowych, placówek opiekuńczo-wychowawczych i wychowawczo-oświatowych, szkół oraz zespołów szkół, organizacji sportowych, ośrodków nauki, kultury i sztuki.

Czytaj więcej

Fundacja ogłasza konkurs dla mieszkańców Włocławka

11-10-2016

Fundacja ANWIL dla Włocławka ogłasza konkurs „ANWIL oczami włocławian” , którego celem jest propagowanie uzdolnień plastycznych i literackich, kreatywnego myślenia oraz rozwijanie zainteresowań historycznych wśród mieszkańców Włocławka.

Czytaj więcej

Pedagodzy ulicy wyruszyli na włocławskie podwórka

04-10-2016

Zakończył się pierwszy etap projektu „Streetworking we Włocławku” Fundacji ANWIL dla Włocławka, w wyniku którego zostało zrekrutowanych troje pedagogów ulicy. Student oraz absolwentka pedagogiki resocjalizacyjnej, zatrudniona we włocławskiej Przychodni Terapii i Uzależnień, a także absolwent pedagogiki, na co dzień pracujący jako nauczyciel, rozpoczęli zajęcia z młodzieżą w naszym mieście.

Czytaj więcej

Szanowni Państwo

22-09-2016

Uprzejmie informujemy, że w dniu 23 września biuro Fundacji będzie nieczynne. Zapraszamy 26 września 2016 r.

Czytaj więcej

Ostatni seans Akademii Dokumentalnej

22-09-2016

Fundacja ANWIL dla Włocławka zaprasza na film pt. „Lo i stało się. Zaduma nad światem w sieci”, którego projekcja odbędzie się 26 września 2016 r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury Browar „B”.

Czytaj więcej

Fundacja ANWIL zaprasza do ubiegania się o stypendia i granty naukowe.

08-09-2016

5 września Fundacja ANWIL dla Włocławka ogłosiła drugą edycję programu stypendialnego, a także - po raz pierwszy – nabór wniosków do konkursu grantowego „Uczę się z ANWIL”, którego celem jest popularyzacja nauk ścisłych wśród dzieci i młodzieży. Poinformowały o tym następujące media:

Czytaj więcej

Fundacja ANWIL zaprasza do ubiegania się o stypendia i granty naukowe

06-09-2016

Fundacja ANWIL dla Włocławka ponownie wesprze edukację młodych włocławian. Właśnie ogłosiła drugą edycję programu stypendialnego, a także - po raz pierwszy – nabór wniosków do konkursu grantowego „Uczę się z ANWIL”, którego celem jest popularyzacja nauk ścisłych wśród dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej

Wakacje z pasją finansowane z grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka

31-08-2016

Udane wakacje są wtedy najlepsze, gdy można je przeżyć z pasją. Taka idea przyświecała organizatorom półkolonii dla dzieci i młodzieży „Wakacje z pasją” organizowany przez Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra

Czytaj więcej

Pedagodzy ulicy pilnie poszukiwani!

08-08-2016

Fundacja ANWIL dla Włocławka, której konkursy grantowe i stypendialne są już doskonale znane mieszkańcom naszego miasta, zdecydowała o poszerzeniu swojej działalności. Właśnie rozpoczyna realizację projektu „Streetworking we Włocławku”. Jego pierwszym etapem jest rekrutacja streetworkerów, czyli pedagogów ulicy.

Czytaj więcej